Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:

ING dzieciom


ING czyta dzieciom w Płocku

Wolontariusze ING oraz Lew Lucjan odwiedzą w kwietniu dzieci z przedszkoli integracyjnych w Płocku. Przedszkolaki wysłuchają fragmentów książki „Lucjan, Lew jakiego nie było”, powstałej w ramach programu społecznego „W Towarzystwie Lwa”. Dzieci wezmą również udział w przygotowanych dla nich grach i zabawach.
Nasi wolontariusze bardzo często organizują dla dzieci akcje czytania książek. To świetne połączenie zabawy [...]


Uniwersytety dziecięce z ING w Warszawie

ING Bank Śląski ponownie angażuje się w prace Uniwersytetu Dzieci tym razem w Warszawie. Pierwsze warsztaty odbędą się 25 kwietnia b.r. w oddziale banku przy ul. Powsińskiej 64a. Kolejne zaplanowano w maju.
Wolontariusze ING już kolejny raz wesprą prace Uniwersytetu Dzieci. Tym razem nasi pracownicy postarają się rozbudzić zapał do wiedzy młodych słuchaczy w Warszawie. Wcześniej [...]


Trudne tematy w ING

Wolontariusze ING z regionu Katowic stworzyli dla uczniów z niedosłuchem audiowizualne pomoce dydaktyczne. Nakręcone przez pracowników ING Banku Śląskiego scenki tematyczne mają pomóc dzieciom zrozumieć trudne tematy w otaczającym świecie.
Na rynku brakuje fachowych pomocy dydaktycznych, dzięki którym uczniom z niedosłuchem można tłumaczyć otaczającą ich rzeczywistość, nie zawsze tak przyjazną jakbyśmy tego oczekiwali. Uczniowie z niedosłuchem [...]


ING Bank Śląski patronem VII Festiwalu Ekspresji Dziecięcej

ING Bank Śląski już piąty raz patronuje Ogólnopolskiemu Festiwalowi Ekspresji Dziecięcej. Festiwal, prezentujący twórczość dziecięcą oraz integrujący środowisko naukowe pedagogów i psychologów, odbędzie się 23-25 kwietnia 2009 w Katowicach i Bielsku-Białej. Festiwal otworzy spektakl muzyczny dla dzieci przygotowany przez pracowników ING Banku Śląskiego – zespół Singers.
Festiwal Ekspresji Dziecięcej realizowany jest głównie z myślą o dzieciach, [...]


Kolejna świetlica internetowa ING otwarta

Fundacja ING Dzieciom otworzyła kolejną świetlicę internetową dla dzieci. Placówka działa w Łysołajach, przy filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Milejowie. Uroczystego otwarcia dokonała Justyna Kesler, wiceprezes zarządu ING Banku Śląskiego.
Świetlice internetowe ING to program wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży. Staramy się, aby coraz więcej dzieci miało darmowy dostęp do Internetu, dlatego otwieramy kolejne placówki. [...]


ING Bank Śląski
Inteligo

Reklama

Partnerzy

Najnowsze na forum

Fundusze inwestycyjneFundusze inwestycyjne
Jak zacząć zarabiać na funduszach inwestycyjnych, wykorzystując sprawdzone mechanizmy rynkowe...


LOGO