Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Pierwsi absolwenci Internetowej Akademii ING

Internetowa Akademia ING zakończyła cykl bezpłatnych kursów dla klientów Banku z podstaw obsługi komputera oraz korzystania z internetu. Na zajęcia, które odbywały się Katowicach i w Warszawie, zgłosiło się ponad 200 osób.

Kursy, które rozpoczęły się w połowie marca br., były skierowane do osób, które nigdy nie miały kontaktu z komputerem lub korzystały z niego sporadycznie. Na zajęciach profesjonalni trenerzy prezentowali podstawowe funkcje systemu Windows, aplikacji Word oraz  tłumaczyli w jaki sposób poruszać się po świecie internetu. Studenci Akademii uczyli się także jak korzystać z systemu bankowości elektronicznej ING BankOnLine.

W ankietach przeprowadzonych wśród kursantów, czterech na pięciu uznało, że zajęcia Internetowej Akademii ING zdecydowanie zachęciły ich do pogłębiania wiedzy na temat internetu, a 84% uczestników zdecydowanie poleciłoby je swoim znajomym

Kurs Internetowej Akademii ING cieszył się większym zainteresowaniem kobiet (66% uczestników). Średnia wieku uczestników wynosiła 61 lat, najstarszy absolwent ma 72 lata.

Dodaj komentarz:

Może zainteresują Cię również artykuły:

    No related posts

ING Bank Śląski
Inteligo

Reklama

Partnerzy

Najnowsze na forum

Fundusze inwestycyjneFundusze inwestycyjne
Jak zacząć zarabiać na funduszach inwestycyjnych, wykorzystując sprawdzone mechanizmy rynkowe...


LOGO