Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Leśne porządki w ING

Wolontariusze z departamentu kredytów detalicznych ING Banku Śląskiego zorganizowali sprzątanie lasu w Nadleśnictwie Brynek w okolicy Tarnowskich Gór. Akcja, podczas której zebrano około 2000 litrów śmieci, miała miejsce 18 maja b.r.

ING Bank Śląski podejmuje wiele inicjatyw na rzecz ograniczenia lub wyeliminowania negatywnych wpływów na środowisko naturalne, które wiążą się z działalnością Banku. Bank stara się, aby zużywane materiały nie stanowiły zagrożenia dla środowiska naturalnego. Dlatego od kilku lat prowadzi zbiórkę zużytego sprzętu komputerowego, materiałów eksploatacyjnych, sprzętu biurowego i sprzętu bankowego – gwarantuje ich utylizację w wyspecjalizowanej firmie, stwarzając okazję do recyklingu. Stwarza także możliwość zbierania makulatury (ulotki, gazety), która następnie trafia do papierni i zostaje przetworzona. Nośniki informacji, które ulegną zniszczeniu, stają się odpadami wtórnymi, z których można ponownie skorzystać.

ING Bank Śląski już drugi rok z rzędu został uhonorowany tytułem “Firma Bliska Środowisku”.

Wolontariat ING to program społeczny, który daje pracownikom ING Banku Śląskiego możliwość zaangażowania się w pracę wolontariacką. Wolontariuszem może być każdy, we wszystkich dziedzinach życia społecznego, wszędzie tam, gdzie taka pomoc jest potrzebna. Rodzaj pracy wolontariackiej powinien jednak sprawiać wolontariuszowi satysfakcję i być zgodny z jego predyspozycjami. W pracy wolontariusza można, więc wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe a także swoje hobby, zainteresowania i umiejętności.

Wolontariusz sam decyduje ile czasu przeznacza na wolontariat, dodatkowo każdy z pracowników banku może przeznaczyć 1 dzień (8 godzin zawodowego czasu pracy) na działania w ramach wolontariatu – gwarantuje to Regulamin Pracy ING Banku Śląskiego. Można ten czas wykorzystać jednorazowo w ciągu danego dnia lub podzielić na poszczególne godziny. Wolontariuszy ING wciąż przybywa a podejmowane przez nich działania stają się coraz bardziej zróżnicowane.

Dodaj komentarz:

Może zainteresują Cię również artykuły:

    No related posts

ING Bank Śląski
Inteligo

Reklama

Partnerzy

Najnowsze na forum

Fundusze inwestycyjneFundusze inwestycyjne
Jak zacząć zarabiać na funduszach inwestycyjnych, wykorzystując sprawdzone mechanizmy rynkowe...


LOGO