Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


ING Bank Śląski patronem VII Festiwalu Ekspresji Dziecięcej

ING Bank Śląski już piąty raz patronuje Ogólnopolskiemu Festiwalowi Ekspresji Dziecięcej. Festiwal, prezentujący twórczość dziecięcą oraz integrujący środowisko naukowe pedagogów i psychologów, odbędzie się 23-25 kwietnia 2009 w Katowicach i Bielsku-Białej. Festiwal otworzy spektakl muzyczny dla dzieci przygotowany przez pracowników ING Banku Śląskiego – zespół Singers.

Festiwal Ekspresji Dziecięcej realizowany jest głównie z myślą o dzieciach, dlatego jego nieodłącznym elementem jest przegląd twórczości dziecięcej. Mali aktorzy ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i specjalnych zaprezentują się w przygotowanych na tę okazję programach artystycznych. Gospodarzem przeglądu, jak co roku będzie ING Bank Śląski. Na otwarcie festiwalu zaplanowano występ pracowników banku – zespołu Singers. Bankowi artyści przedstawią spektakl w całości oparty na fabule ksiązki „Lucjan, Lew jakiego nie było”, powstałej w ramach programu społecznego „W Towarzystwie Lwa”. Spektakl muzyczny przygotowano we współpracy z profesjonalistami z Akademii Muzycznej w Katowicach i Teatru dzieci Zagłębia w Będzinie, jednak aktorami i muzykami są wyłącznie pracownicy banku.

Ponadto w tegorocznej ofercie festiwalu specjalne miejsce zajmują  warsztaty dla studentów, nauczycieli, animatorów, wychowawców i artystów, pracujących na co dzień z dziećmi w wieku od 3 do 16 lat. Na festiwal złożą się również koncerty, spotkania autorskie, wystawy, spektakle a także happeningi plastyczne. W ramach festiwalu przewidywana jest także VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa  „Sztuka i edukacja, edukacja przez sztukę”. Więcej o Festiwalu Ekspresji Dziecięcej na: www.centrumekspresji.prv.pl

Uroczyste otwarcie Festiwalu odbędzie się 23 kwietnia b.r. o godzinie 9.30, w budynku centrali ING Banku Śląskiego w Katowicach, przy ulicy Sokolskiej 34.

Dodaj komentarz:

Może zainteresują Cię również artykuły:

    No related posts

ING Bank Śląski
Inteligo

Reklama

Partnerzy

Najnowsze na forum

Fundusze inwestycyjneFundusze inwestycyjne
Jak zacząć zarabiać na funduszach inwestycyjnych, wykorzystując sprawdzone mechanizmy rynkowe...


LOGO