Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Dwa nowe produkty strukturyzowane w ING

ING Bank Śląski zaoferował klientom z segmentu Personal oraz Private Banking kolejne dwa produkty strukturyzowane. Oferta obowiązuje od 6 kwietnia b.r.

Dla klientów segmentu Personal Banking przygotowaliśmy produkt ubezpieczeniowy, którego dochód jest uzależniony od zmiany wartości indeksu surowcowego, w którego skład wchodzą w 75 procentach paliwa, a w pozostałych 25 procentach towary rolne, metale przemysłowe oraz metale szlachetne. Natomiast klienci Private Banking mogą skorzystać z produktu o charakterze lokaty inwestycyjnej, której dochód będzie zależał od zmiany wartości indeksu WIG20” – powiedział Dariusz Maliszewski, zarządzający Wydziałem Produktów Strukturyzowanych w ING Banku.

Inwestycyjny Plan Ubezpieczeniowy „Stawiam na surowce” to produkt skierowany do klientów Personal Banking. Jego dochodowość zależy od zachowania Indeksu S&P GCCIP, w skład którego wchodzą paliwa, towary rolne, metale przemysłowe oraz metale szlachetne. Kwoty wypłacone po zakończeniu ubezpieczenia – na koniec inwestycji – nie podlegają 19-proc. podatkowi od dochodów kapitałowych, tzw. „podatkowi Belki”. Minimalna kwota lokaty to 5 tys. zł na okres 18 miesięcy. Subskrypcja potrwa do 17 kwietnia b.r.

Inwestycyjna Lokata Terminowa – ILT WIG20 to produkt dedykowany klientom Private Banking. Minimalna kwota lokaty to 25 tys. zł na okres 24 miesięcy. Subskrypcja potrwa do 22 kwietnia b.r.

Obydwa produkty zapewniają 100% gwarancji zainwestowanego kapitału.

Dodaj komentarz:

Może zainteresują Cię również artykuły:

    No related posts

ING Bank Śląski
Inteligo

Reklama

Partnerzy

Najnowsze na forum

Fundusze inwestycyjneFundusze inwestycyjne
Jak zacząć zarabiać na funduszach inwestycyjnych, wykorzystując sprawdzone mechanizmy rynkowe...


LOGO